Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Placovi vo selo Zdunje

0 ЕУР

Се продава од: Gordana Kostadinovska 16 јун. 11:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodavaat placevi vo selo Zdunje, vednas do ezeroto Kozjak, od stranata na Jasen 3500 kvadrati, mestoto e so borova suma, ima izvor na voda, moze da se napravi urbanisticki plan za gradba, od drugata strana vo seloto Zdunje ofma do ezeroto Kozjak isto se prodava plac od 400 kvadrati,cena po dogovor
Gordana Kostadinovska
076260207
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации