Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ПЛАЦ – 5000m2

0 МКД

Се продава од: Krste 30 ноем. 17:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
ПЛАЦ – 5000m2
Се продава нива, со извор на вода, со БОРОВА ШУМА, НА 100м. Од патот за Скопје према ЈАСЕН, 150m од езерото и километар од мостот.
Цена по договор.
Тел: 076-260-207

ИМОТЕН ЛИСТ 635

ПЛАЦ- 700m2
СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО ЗДУНЕ ДО ЦРКВАТА СВ.ПЕТАР И ПАВЛЕ ДО САМ ПАТ ЗАГРАДЕНО СО ЖИЦА СО МАРКИЦИ ЗА ГРАДБА, И СО 100m3, камен за градба плус 10м3 бигор, локација најдобра на козјак.
ИМОТЕН ЛИСТ 323

Leaflet
Кон почеток