Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ATRAKTIVEN PLAC VO DEMIR KAPIJA

7 ЕУР

Се продава од: Ljupcho Petrovski 19 јун. 21:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Локација
Неготино
PLAC 14000 M2, SO ODOBRENIE ZA GRADBA NA INDUSTRISKI OBJEKT OD 600M2,NA ATRAKTIVNA LOKACIJA VO DEMIR KAPIJA NA ZAOBIKOLNICATA POMEGJU VILA MARIJA I HOTEL MODERNA.
CENA 7 EVRA PO METAR KVADRATEN.
Ljupcho Petrovski
077705571
Leaflet
Кон почеток