Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Idealna lokacija za izgradba na benziska pumpa

0 МКД

Се продава од: Viktor Денес 12:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Неготино
Се продава земјиште покрај автопатот Неготино - Гевгелија. Со идеална локација за изградба на бензинска пумпа, мотел, паркинг, камп и сл.
Делот покрај автопатот е во должина од ~ 400m.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации