Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Lozje od sortata smederevka vo Negotino

Се продава од: Marionka 10 дек. 19:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodava lozje od sortata smederevka 5500m2.Se naogja na 100m od benziskata pumpa JEDD OIL Negotino. Pod sistem za navodnuvanje
Leaflet
Кон почеток