Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Niva vo Koreshnica opstina Demir Kapija

0 ЕУР

Се продава од: Frenk Zdravevski Вчера 17:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Неготино
Se prodava niva vo opshtina Demir Kapija ,s,Koreshnica na 400 metri od centarot na seloto moze da se izgradat soncevi kolektori ,trafostanicata e na 400 metri ,moze da se koristi za farma ,za lozov nasad ima bunar vo sosednata niva
CENA 1 EVRO za kvadrat
Frenk Zdravevski
076686700
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации