Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PLAC NEGOTINO NA SAM AVTOPAT

Оглас од претпријатие Се продава од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 12 ноем. 11:43 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

2692 Огласи во продавницата

Odlicen stan so 2 spalni pozadi Univerzalna -
DUKAN VO KARPOS 4 OD 210m2 -
PRODADEN - TOP CENA KOZLE  POTKROVJE OD 72m2 55 000 ЕУР
Top stan  80 m2 kaj Vero Dzambo 350 ЕУР
Недвижност во Неготино
• Вкупна површина од 3,15 хектари градежно земјиште.
• Можност за продажба, долгорочен закуп или built-to-suit опција.
• Постоечки ДУП (Г2) спремно за градба, процент на изграденост 72%
• Сопствена трафостаница 50 kW со можност за зголемување на капацитетот.
• Приклучок за вода од сопствен бунар.
• 50 тонска камионска вага.
• Директен пристап од регионален пат.
• Сопствен паркинг.
Negotino property details
• Total area of 3,15 hectares construction land.
• Possibility for sale, long-term lease or build-to-suit option.
• Detailed plan for G2 use, ready for construction, percentage for building 72%
• Private substation 50 kW with possibility for increase.
• Water supply from own well.
• 50 tonnes truck weighbridge.
• Direct access from regional road.
• Private parking
ASTORIA NEDVIZNOSTI
EDNOSTAVNO NAJDOBRI
"Aminta Treti" 65/1-2
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
[email protected]
ASTORIA NEDVIZNOSTI
071/244-331
Leaflet
Кон почеток