Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Плац во индустриска зона во Неготино

1 ЕУР

Се продава од: Ангел 10 јан. 14:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Неготино
Се продава плац на одлична локација на ул. Индустриска (индустриска зона) во Неготино во близина на автобуската станица, со вкупна површина од 1853m2.

Плацот поседува одлични услови за изградба на разновидни деловни објекти (посебно од областа на лесната индустрија).

Цена по договор.
Ангел
076296976
Leaflet
Кон почеток