Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se prodava itno

5 500 ЕУР

Се продава од: Stefan gorgiev 26 јул. 18:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Неготино
Se prodava itno lozje sorta Merlo so irat nad vinarija bovin
Stefan gorgiev
070526195
Leaflet
Кон почеток