Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se prodava

5 500 ЕУР

Се продава од: Stefan Gorgiev 26 јул. 18:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Неготино
Itno se prodava lozje nad vinarija Bovin sorta Merlo so se rod
Stefan Gorgiev
070526195
Leaflet
Кон почеток