Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

EDINSTVEN PLAC VO SV. STEFAN

0 ЕУР

Се продава од: Goce 30 ноем. 16:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Охрид
SE PRODAVA NAJUBAVIOT I EDINSTVEN I SLOBODEN PLAC SO CIST IMOTEN LIST VO TUR. NASELBA SV.STEFAN SO NEPRECEN POGLED PREMA EZERO POGODEN ZA MOTELCE ILI KUKA
INFO 078 311 426
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации