Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ЕДИНСТВЕН ПЛАЦ НА ОХРИДСКО ЕЗЕРО

0 ЕУР

Се продава од: RADE 22 ноем. 13:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Локација
Охрид
Се продава атрактивен плац на Охридско езеро,во многу баран домен до сите
погодности и во доминантна позиција,
на самиот брег со прекрасна плажа. Голем и уникатен плац во правоаголна
форма од 18,000 м2,сместен во мирна
и тивка околина во туристичката
населба Љубаништа,близу до
манастирот св.Наум.
Плацот е намет за туристички локалитети,
според извод од урбанистички план од општина Охрид.
Кон почеток