Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Gradezno zemjiste vo Ohrid

140 ЕУР

Се продава од: Meksud Rifat Вчера 21:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
За живеалиштето
Локација
Охрид
Vo blizina na Bulevarot Turisticka i Benzinskata Pumpa OKTA

3 stambeni zgradi na 7-8 Spratovi
vkupna povrsina na parcelite e 5600m2
cena na m2 e EUR 140.00, parcelite mozat da se delat

Kontakt od Ohrid:
Mudzait Rifat 00389 75 213 664 (Whats up, Viber)
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации