Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ИМПЕРИЈА Плац 477м2

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ИМПЕРИЈА 16 септ. 20:17 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ИМПЕРИЈА

ИМПЕРИЈА

235 Огласи во продавницата

ИМПЕРИЈА –  Викендица со поглед на езеро 0 МКД
ИМПЕРИЈА – Стан 50м² 250 ЕУР
ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ Продажба на куќа 82 000 ЕУР
ИМПЕРИЈА – Куќа во централно подрачје 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Адреса
Површина
За живеалиштето
Локација
Охрид
Се продава плац со вкупна површина 477м2 со маркица за градба.
Плацот се наоѓа во населба Рача на главна улица.
Шифра Е 71/9
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.
https://www.facebook.com/pages/%D0%98%D0%BC%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%98%D0%B0/1551078521806771
ИМПЕРИЈА
АГЕНЦИЈА ЗА ПОСРЕДУВАЊЕ СО ПРОМЕТ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ
Посетете ја нашата продавница
Булевар Туристичка 36А Прикажи на мапата
078 228233
ИМПЕРИЈА
078 228233
Leaflet
ИМПЕРИЈА

ИМПЕРИЈА

235 Огласи во продавницата
ИМПЕРИЈА –  Комерцијален објект (куќа) 0 МКД
ИМПЕРИЈА – Плац 300м² 50 ЕУР
ИМПЕРИЈА – Многу ефтин стан 507 ЕУР
ИМПЕРИЈА – Куќа во централно подрачје 0 МКД
Кон почеток