Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ИМПЕРИЈА – Продажба на овоштарник

60 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ИМПЕРИЈА 16 септ. 20:17 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ИМПЕРИЈА

ИМПЕРИЈА

235 Огласи во продавницата

ИМПЕРИЈА – Стан 55м² 639 ЕУР
ИМПЕРИЈА – Плац 507м² 100 ЕУР
ИМПЕРИЈА – Стан 64м² 64 000 ЕУР
ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ Стан 60м2 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Адреса
Површина
За живеалиштето
Локација
Охрид
Шифра Е 62/26
Се продава плац - овоштарник (черешни 32 насади,4 години стари) со површина 2482м²
На плацот има изградено викендица
Имотот се наоѓа во с.Лескоец (5км до Охрид)
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.
https://www.facebook.com/pages/%D0%98%D0%BC%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%98%D0%B0/1551078521806771
ИМПЕРИЈА
АГЕНЦИЈА ЗА ПОСРЕДУВАЊЕ СО ПРОМЕТ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ
Посетете ја нашата продавница
Булевар Туристичка 36А Прикажи на мапата
078 228233
ИМПЕРИЈА
078 228233
Leaflet
ИМПЕРИЈА

ИМПЕРИЈА

235 Огласи во продавницата
ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ Плац во Струга 15 ЕУР
ИМПЕРИЈА   – Стан 59м² 55 000 ЕУР
ИМПЕРИЈА –  Куќа на продажба 135 000 ЕУР
ИМПЕРИЈА – Викендица со поглед на езеро 260 000 ЕУР
Кон почеток