Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ИМПЕРИЈА – Продажба на плац

35 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ИМПЕРИЈА 20 ноем. 23:19 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ИМПЕРИЈА

ИМПЕРИЈА

203 Огласи во продавницата

ИМПЕРИЈА – Куќа 150м² 65 000 ЕУР
ИМПЕРИЈА – Куќа во стара чаршија 230 000 ЕУР
ИМПЕРИЈА – Плац 156м² 60 000 ЕУР
ИМПЕРИЈА   – Стан 62м² 45 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Адреса
Површина
Локација
Охрид
Шифра Е 66/24
Се продава урбанизиран плац со површина 1100м²
Плацот се наоѓа во блзина на средното училиште ЕМУЦ.
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.
https://www.facebook.com/pages/%D0%98%D0%BC%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%98%D0%B0/1551078521806771
ИМПЕРИЈА
АГЕНЦИЈА ЗА ПОСРЕДУВАЊЕ СО ПРОМЕТ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ
Посетете ја нашата продавница
Булевар Туристичка 36А Прикажи на мапата
078 228233
ИМПЕРИЈА
078 228233
Leaflet
ИМПЕРИЈА

ИМПЕРИЈА

203 Огласи во продавницата
ИМПЕРИЈА   – Стан 62м² 45 000 ЕУР
ИМПЕРИЈА –  Куќа за продажба 105 000 ЕУР
ИМПЕРИЈА – Продажба на куќи 30 000 ЕУР
ИМПЕРИЈА –  Плац 500 м² 43 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации