Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kapital Plac vo Ohrid 15 Korpus 975m2

40 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Агенција за недвижности Капитал Охрид 03 дек. 11:39 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Агенција за недвижности Капитал Охрид
070-388-844
Leaflet
Агенција за недвижности Капитал Охрид
Kapital Ekskluzivno kuka vo Dolno Lakocerej 68 000 EUR
Kapital Ekskluzivno Cetirisoben stan vo Struga 61 750 EUR
Kapital Dvosoben zapaden stan vo Ohrid 55 m2 40 150 EUR
Kapital Ekskluzivno kuka so pogled na ezero 65 000 EUR
From
Store
Адреса
Површина
Локација
Охрид
Шифрa 40 060

Ексклузивна понуда:

Урбанизиран плац во Охрид, урбана заедница 15 Корпус, во непосредна близина на Дрвара.

Површина на плац 975 мкв.

Според урбанистички план плацот има услови за градба на 2 Индивидуални станбени згради - куќи, локација 1 и 2 со катност П+1 и габарит 15 х 16 метри.

Инфраструктура: асвалтен пат, вода, струја и канализација.

Агецијата поседува ексклузивно право за продажба на овој недвижен имот.


Погледнете ја нашата понуда на веб страната:
www.kapitalohrid.mk
Контакт е-маил:
[email protected]
Контакт телефони:

070/388-844
078/232-047
046/611-144
Агенција за недвижности Капитал Охрид
Ваш најдобар партнер!
ТЦ Амам локал 029 - Охрид
070-388-844
[email protected]
Агенција за недвижности Капитал Охрид
070-388-844
Leaflet
Агенција за недвижности Капитал Охрид
Kapital Kuka vo Vidobista 405m2 i dvor 200m2 125 000 EUR
Kapital Trosoben juzen  stan so pogled na ezero 54 000 EUR
***Kapital***Trosoben juzen stan vo Ohrid 71m2 49 700 EUR
Капитал Stan od 115m2 vo Ohridati 800 EUR
Кон почеток