Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

ЛЕВЕЛ 7 - БАРАМЕ ПЛАЦ ВО ОХРИД

Оглас од претпријатие Се продава од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 10 јан. 11:28 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
  Online
071304242WhatsApp:
071304242
Leaflet
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Адреса
Површина
Локација
Охрид
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности

За потребите на наш клиент - реномирана компанија побаруваме плац - градежно земјиште во Охрид со следниов опис:

✅ Локација: потег од Центар до Пештани
✅ Површина: околу 1500м²
✅ Намена: А4 - времено сместување

📌 НАПОМЕНА:
Потребно е плацот на биде на атрактивна локација во близина на езерото и со комплетна инфраструктура: приклучок за вода, струја,канализација и со пристапен пат.


👉 Потребни документи:
📑 Имотен лист
📑 Извод од детален урбанистички план - ДУП

📷 Во прилог на понудата пратете ни и фотографии од локацијата

👉 Вашите понуди пратете ги на:
📧 [email protected]


👉 Контакт телефон:
📲 071 30 42 42
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
Ве покануваме да ја разгледате нашата понуда и да се запознаете подобро со нашата деловност, професионалност и пред се чесност при работењето. Тимот на ЛЕВЕЛ 7 во секој момент ви стои на располагање да биде Вашиот личен посредник за недвижности. Со почит.
Посетете ја нашата продавница
ул. Петар Попарсов бр. 40-1/10 Прикажи на мапата
071304242
https://www.level7.mk

www.level7.mk

ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
  Online
071304242WhatsApp:
071304242
Leaflet
Кон почеток