Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Niva od 780m2

0 МКД

Се продава од: Александар Рилкоски 19 септ. 21:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Leaflet
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Охрид
Се продава нива позади сервисот за автомобили "ALDO" во близина на црквата Св. "Еразмо". На плацот има и вода и струја


Цена по договор
Александар Рилкоски
078300160
Leaflet
Кон почеток