Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Niva so nasad od lesnici

6 ЕУР

Се продава од: oksana simonenko 21 септ. 20:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Локација
Охрид
Se prodava Niva vo Ohrid prema Orman so 3 godisen nasad od lesnici Tende di Gentile. So zagarantiran otkup za Nutella Italija. Nivata ima busevina za voda na 5 m i sistem za navodnuvanje kapka po kapka. ima dopolnitelni 2 prostoii za ostava.
cena e 5.5 eur za m2. = 60,000 eur
Za poveke info kontaktirajte ja Sana na tel ili Viber na 078 223433
oksana simonenko
078 223433
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации