Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Niva vo Ohrid vo oblast Debelo Pole

0 ЕУР

Се продава од: Vesna 20 јан. 18:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Охрид
Се продава нива со површина од 5098м2 во месноста Дебело Поле.
Leaflet
Кон почеток