Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Niva

0 ЕУР

Се продава од: Valentina 29 јул. 19:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Охрид
Ponuda sto ne se propusta!
Odlicna lokacija na samo 5 min. od gradot.
Idealno za kuka,vikendica so prekrasen pogled na Ohridsko ezero.


Valentina
078 227 155
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации