Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Placevi na atraktivni lokacii vo Ohrid

30 000 ЕУР

Се продава од: Toni Jovanoski 27 мар. 20:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
За живеалиштето
Локација
Охрид
Placcevi vo atraktivnite turisticki naselbi Sv.Stefan Konjsko
Toni Jovanoski
071827705 077625086
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации