Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PLAC 874 m2 - naselba CRNOGORCI OHRID

Се продава од: Tanja 11 фев. 13:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Површина
Локација
Охрид
Se prodava plac od 874 m2 vo naselba CRNOGORCI na ul.Radojica Novichikј Ohrid
Cena po dogovor
Leaflet
Кон почеток