Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PLAC DO EZEROTO NA ATRAKTIVNA LOKACIJA

Се продава од: Ljupco Вчера 08:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Адреса
Површина
Локација
Охрид
SE PRODAVA PLAC NA ATRAKTIVNA LOKACIJA NA KEJOT NA EZEROTO POVRSINA 310m2
Placot e so markica za gradba P+2+P vo osnova 130.40 m2.Po zelba moze da ima i podrum taka da vkupno izgradena bruto povrsina e 652 m2 Gradbata e samostojna(ne e lepenka) i istata e so pristapen pat.
Leaflet
Кон почеток