Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Plac od 434m2 vo Velgosti

0 ЕУР

Се продава од: Kiril 30 ноем. 13:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Охрид
Se prodava plac za kukja 434 m2 na 3km od centarot na Ohrid - vo Velgosti
ima:
avaltiran pat
struja
voda
kanalizacija
Kiril
 
078253011
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации