Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac so kuka i ovostarnik

91 000 ЕУР

Се продава од: Ivan 17 септ. 09:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Охрид
Имотот се наоѓа на 8km од центарот на Охрид (наспроти аеродромот) со влез/капија на самиот пат и се протега на 1500m квадратни. На него има викендица од 110 квадрати со дупла гаража со далечински управувач. На имотот има 110 садници со цреши кои се на род. Садниците се наводнуваат преку систем "капка по капка" со подземна вода со помош на вградена пумпа. Исто така објектот и имотот се снабдени со градски водовод. Куќата има отворен простор со кујна, трпезарија и дневна просторија, една спална и купатило со туш кабина и потребна санитарија, а надворешниот дел до гаражата има уште еден тоалет. Цената не е фиксна.
За повеќе информации:
070 663 420 - Иван
Leaflet
Кон почеток