Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac vo Dolno Konjsko so pogled na ezero

89 900 ЕУР

Се продава од: Aleks 14 јан. 18:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Se prodava plac vo Dolno Konjsko, Ohrid. Odlicna lokacija so pogled na ezeroto. 900m2
Leaflet
Кон почеток