Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PLAC VO GORNO LAKOCEREJ SREDSELO

40 ЕУР

50 ЕУР

Се продава од: Ангела Денес 13:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Охрид
Se PRODAVA PLAC VO GORNO LAKOCEREJ na sredselo pred Bazenot.
DO samiot plac ima struja, voda, uciliste, prodavnici dve, igraliste, kafic, bazen i e na Sam pat.
Placot e pogoden za gradba na vikendica, kukja, deloven prostor, magacin, kafic, igraliste i slicno.
Lokacijata e Ekstra.
Cena po dogovor
Ангела
077 617 004
Leaflet
Кон почеток