Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PLAC VO LJUBANISTA

0 МКД

Се продава од: Љупчо 22 ноем. 13:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Се продава атрактивен плац во Љубаништа од 1440 м2 со дозвола за градење ПР+2+ПК,без товари со имотен лист.Може да се подели на помали парцели.
Љупчо
071397737
Leaflet
Кон почеток