Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Plac vo Ohrid na atraktivna lokacija

0 МКД

Се продава од: Stefan Bakalovski 21 септ. 17:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Охрид
Се продаваат две парцели, една до друга, секоја по 550м2, секоја со пристапен и исцртан пат до парцелата. Се наоѓаат во месноста Горица, позади брдото на претседателската вила. Цена по договор.
Stefan Bakalovski
+38978426292
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации