Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac vo Sveti Stefan

0 ЕУР

Се продава од: Goce 14 јан. 07:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Охрид
Плац со непречен поглед према езеро.Може да се дели и на парцели.
Leaflet
Кон почеток