Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE BARA INVESTITOR ZA PLAC SO MARKICA ZA GRADBA

Се продава од: Танески Трајче 10 фев. 16:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Охрид
Се бара Инвеститор или купувач за земјиште со маркица за градба на КП. 5337/1, П,П.12.1.120 КО Охрид 4 У.З. 12Б лок.12.1 на Ул. Сирма Војвода 110, на која има макица со површина од 336,57 м2 под објект. На плацот е дозволена градба на објект со вкупна површина на градбата од 3029,13 м2 и висина од 25.2 м / П+7+П со 40 паркинг места.
Танески Трајче
075813491
Leaflet
Кон почеток