Оглас од претпријатие Објавени: септ. 22 2022 08:30

URBANIZIRANI PLACEVI

ЕУР

Објавени: септ. 22 08:30
Прегледи: 636
Placevite se urbanizirani, vo blizina ima voda struja i kanalizacija. Ima nekolku placevi od 231m2 do 347m2, markicite se po 90m2 vo osnova a so max 4 sprata. Cenite pocnuvaat od 10400 evra. Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации