Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VIKENDICA VO OHRID

0 МКД

Се продава од: Lence 25 мај 15:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Поволно се продаваат два урбанизирани плацеви во Билјанини извори со викендичка на два спрата.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации