Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Zemjodelsko zemjiste 4777m2 Dolno Lakocerej

13 000 ЕУР

14 900 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: БИЛБОРД | Агенција за недвижности и маркетинг Денес 11:35 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
БИЛБОРД | Агенција за недвижности и маркетинг
  Online
078 90 70 60, 078 31 41 30
Leaflet
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Адреса
Локација
Охрид
Се продава земјоделско земјиште 4777м2 во Долно Лакочереј во близина на игралиштето.

Имотен лист : 1202, К.П. 328/1, Долно Лакочереј - ВОН Г.Р.

Цена : 13 000 евра

Контакт : 078/90 70 60,
078/31 41 30
БИЛБОРД | Агенција за недвижности и маркетинг
✔ За подетални информации и 360° виртуелно разгледување на понудата посетете ја нашата официјална веб страна www.bilbord.com.mk 🔴 Изработка на 360° виртуелни тури (внатрешно од недвижноста + воздушно со дрон) со целосни ознаки за просторот и детално објаснување, 3D план и скица 🔵 Со помош на 360° виртуелните тури ќе добиете претстава за просторот и ќе можете детално да го разгледате Вашиот иден дом (исти принцип како google street view)
Посетете ја нашата продавница
ул.Дејан Војвода бр.8 Прикажи на мапата
078 90 70 60, 078 31 41 30
https://www.bilbord.com.mk

За 360° виртуелно разгледување кликни тука

БИЛБОРД | Агенција за недвижности и маркетинг
  Online
078 90 70 60, 078 31 41 30
Leaflet
Кон почеток