Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac za gradba vo s. Slavej Krivogastani

0 МКД

Се продава од: Zdravko 18 ноем. 17:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава плац со 8 парцели за градба со маркица во индустриска зона на с.Славеј.

Парцелите се со бр. 449/5, 449/10, 449/11, 449/12, 449/13, 449/14, 449/16, 449/17 (Прикажани на сликата одбележани со црвено)

Контакт: Здравко 078413927 / Рубин 070316180
Цена по договор
Leaflet
Кон почеток