Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Gradezna parcela kaj Stara Tehnika

0 МКД

Се продава од: kristijan 08 мар. 21:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Прилеп
Се продава градежна парцела во I-ва зона во централно градско подрачје во Прилеп(локација позната како “Стара Техника”). Површината изнесува 1,3 декари со основа на објект од 562 м2 и 5 спрата(П+4) и вкупна површина од 2.700 м2, со комплетна документација, маркица, извод и сл. Парцелата е со единствен сопственик, а локацијата е чиста и спремна за градба. Согласно документацијата постои можност за деловен простор со обезбеден внатрешен и надворешен паркинг.
Контакт: Блаже 075 942 129

kristijan
075 942 129
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации