Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Niva 5000m2 moze zamena za kola so doplata

1 200 ЕУР

Се продава од: Marjan 28 ноем. 16:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
За живеалиштето
Локација
Прилеп
Se prodava niva zad grad varos mestoto vikano gladno pole nivata e 5dekari ima i imoten list ima i hidrosistem i trafoatanica za struja poveke info na br.cenata e 1200 od dekar
Leaflet
Кон почеток