Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Niva Begova Livada

0 ЕУР

Се продава од: Jovan Денес 14:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Прилеп
- Број на катастарска парцела :
Основен (4082)
Дел (1)
- Викано место/улица:
БЕГОВА ЛИВАДА
- Катастарска:
култура (11000)
класа (1)
- Површина во (м2):
5077м2
За контакт телефон барајте ме на (Viber)
Местото се наоѓа во ИНДУСТРИСКА ЗОНА
Цената е 2,5€ м2 (има простор за договор)
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации