Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Niva vo industriska zona vo Prilep

20 ЕУР

Се продава од: Milanco 20 ноем. 13:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Локација
Прилеп
Се продава нива до индустриска зона во Прилеп поделена меѓу патот Прилеп-Битола во близина на новата бензинска пумпа Макпетрол ,викано место Ѓумашица 27104 м2,со имотен лист.Цена по договор.
Milanco
070989495
Leaflet
Кон почеток