Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nivi vo gorno Sadovo

6 000 ЕУР

Се продава од: nivi vo gorno sadovo 22 ноем. 08:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Прилеп
Se prodavaat nivi vo gorno sadovo
nivi vo gorno sadovo
070432262
Leaflet
Кон почеток