Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ODLICNA LOKACIJA NA PLAC NIVA VO PRILEP

20 000 ЕУР

Се продава од: Александар 28 ноем. 13:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Прилеп
Нивата се наоѓа во непосредна близина на Прилеп - само 5км од центарот на патот за Скопје.
Површината е 7 Декари - погодна за обработка или било каква бизнис намена.

Цена по договор. За повеќе информации јавете се на тел: 071 700 027
Александар
071700027
Кон почеток