Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac 1556m2 vo tocila kaj OU Blaze Koneski

Се продава од: Toni 01 авг. 19:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Прилеп
Се продава катастарска парцела број 12008 со површина од 1556м2 од кои под двор се 1500м2, а под куќа 56м2 на улица “Војводинска”. Парцелата има струја, вода, вода од хидросистем и канализација.
Парцелата се наоѓа позади основното училиште “Блаже Конески “и веднаш наспроти новите социјални згради во населба Точила.Цената е по договор
Leaflet
Кон почеток