Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac 900m2 vo centarot na prilep

0 ЕУР

Се продава од: SLavco 15 септ. 18:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Прилеп
Se prodava plac so dve markici za gradba
pogoden za sekakvi nameni
So sopstven vlez
placot se naoga na ulica Boris Kidric br 20 Prilep
CENTRALNO PODRACJE
Lice za Kontaki
075 260 656
077 555 746
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации