Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac/Placevi blisku novata Avtobuska stanica

0 ЕУР

Се продава од: Erol Ajvaz 19 септ. 17:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Прилеп
Se prodavaat plac/placevi so markica za gradba blisku novata avtobuska stanica.
Cena po dogovor.
Erol Ajvaz
070537383
Leaflet
Кон почеток