Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac vo Prilep

10 000 ЕУР

Се продава од: Zharko Basheski 19 септ. 23:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Прилеп
Жабино Маало, поранешна ливада, урбанизирано, позади индустриска зона.
Zharko Basheski
078 454 114
Leaflet
Кон почеток