Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac vo Prilep

Се продава од: Ачкоска Тодорка 22 ноем. 10:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Leaflet
Се продава плац за викендичка (или друга намена) во област Маркова Чешма, Прилеп, со површина од 2 Декари.Цена по договор. Информации на телефон 075-482-145, Тодорка
Ачкоска Тодорка
075482145
Leaflet
Кон почеток