Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac vo strog centar vo Prilep

0 МКД

Се продава од: Петре 22 ноем. 12:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Прилеп
На атрактивна локација на местото на стара НАМА на плоштадот во Прилеп се продава плац со површина од 120м2.
Петре
070777775
Кон почеток