Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PLACEVI INDUSTRISKA ZONA

30 000 ЕУР

Се продава од: Zharko Basheski 22 септ. 23:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Прилеп
Индустриска зона на неколку метри до стражарницата на Цигарната (Тутунски Комбинат).

Цена по договор!!!
Zharko Basheski
078 454 114
Leaflet
Кон почеток